На сьогоднішній день скління приміщень з використанням металопластикових конструкцій визнано найпростішим і якісним способом. Металопластикові вікна в Чабанах прийшли на зміну дерев’яним рам і завдяки таким технічним особливостям, як надійність і простота експлуатації, завоювали популярність у споживача. Пластикові вікна не вимагають постійного спеціалізованого лікування, їх не треба обробляти лакофарбовими матеріалами, догляд за ними досить простий і не вимагає спеціальних навичок. Металопластикові вікна в Чабанах мають наступні переваги перед дерев’яними: міцність і безпеку, довговічність і невибагливість у догляді, швидке виготовлення і ексклюзивність, доступна ціна.

З огляду на розміри, кількість стекол, фурнітуру і виробника, порахувати вартість вікон можна ще на етапі планування ремонту. Для цього достатньо скористатися калькулятором на сайті «Люкс вікна». Це простий інструмент, що дозволяє отримати орієнтовну вартість на металопластикові вікна в Чабанах. Для прорахунку ціни на готовий виріб введіть дані:

 1. Вибір типу конструкції: вікна, балкон і лоджія, французький балкон і вихід на балкон.
 2. Основні параметри і складових конструкції. Від вибору користувача залежать як експлуатаційні властивості, так і вартість конструкції.Зверніть увагу, що точну вартість на вікна в Чабанах стане відома після здійснення замірів безпосередньо на об’єкті.Як вибрати профіль металопластикових віконПВХ-вікно – це складний виріб, що складається з декількох компонентів. Один з них профіль металопластикових вікон, армований металом. Надійність конструкції безпосередньо залежить від класу профілю, тому вибір профільної системи з якої будуть виготовлені вікна в Чабанах – важливий момент. Профілі класифікують по ряду характеристик.За показниками товщини профіль металопластикових вікон в Чабанах може відповідати класу:
  • А – товщина зовнішніх стінок понад 3,0 мм, а внутрішніх від 2,8 мм; вони володіють хорошими теплоізоляційними властивостями теплоізоляцію і вважаються оптимальним вибором;
  • В – товщина зовнішніх стінок від 2,8 мм, внутрішніх від 2,5 мм; такі вікна менш теплі, їх стійкість до деформації на 15% нижче;
  • З – інші, які не відповідають стандартам А і В.Також основними параметрами профілю ПВХ є ширина і кількість повітряних камер. Профілю вікон з шириною 70 мм вважаються класичним варіантом для житлових приміщень, зустрічається профіль і шириною 70 мм, для скління висотних будівель і місцях з суворими кліматичними умовами. Профіль шириною від 80 мм відноситься до пропозицій преміум-класу. Від ширини профілю залежить і кількість камер. Профіль 60 мм може мати максимум трьома камерами, 70 мм від чотирьох до шести камер. Для 82,85 і 86-міліметрового профілю нормою вважається шість камер. Чим більше камер, тим вище тепло і шумоізоляційні властивості вікна в Чабанах.Як вибрати склопакет металопластикових віконЯкісний склопакет підсилює надійність і стійкість до негативних впливів пластикових вікон. На технічні параметри впливає чисельність камер:
   • однокамерний склопакет. Вікно з двома стеклами – бюджетний варіант, який не має високі тепло- і звукоізоляційні параметри;
   • двокамерний склопакет. Складається з трьох стекол і 2 камер. Такі вікна підходять для наших клімату і сприяють створенню комфортного мікроклімату в квартирі або будинку.За типом заповнення і матеріалу скла склопакети бувають: з використанням звичайних стекол, тоновані, енергосберегающіе.декоратівние, триплекс-скла;Компанія Люкс вікна також пропонує замовити металопластикові вікна в Бортничах від відомих виробників Aluplast, WDS, REHAU, Openteck. Продукція цих брендів відповідає міжнародним і національним стандартам по енергоефективності, шумоізоляції та довговічності. Купуючи вироби наших партнерів замовник отримує гарантію на сам виріб і монтажні роботи по установці металопластикових вікон.