Первинна установка металопластикових вікон (після рідних дерев’яних), або заміна колишніх, у зв’язку з виходом «з ладу» – подія значуща для поновлення свого житла. Якісні металопластикові вікна прослужать довго, будуть зручні у використанні, і стануть доповненням інтер’єру вашому будинку або квартирі. Залежно від вимог клієнта, компанія Люкс вікна підбирає всі необхідні комплектуючі, щоб створити гарне віконце за індивідуальним проектом. Адже не існує такого вікна, яке стало б ідеально в будь-який отвір, і було однаково надійно в будь-яких умовах. Важливо підібрати те вікно, яке забезпечить:

  • теплоізоляцію;
  • шумоізоляцію;
  • захистить від вітру і опадів;
  • запобіжить розвитку вогкості.

З урахуванням високих тарифів на опалення в холодну пору року, все більше клієнтів, в першу чергу, цікавляться функцією енергозбереження. Це раціонально і цілком досяжно. Але як же обрати те саме «правильне вікно»?

Вибір профілю

Металопластикові вікна в Броварах можна замовити у компанії Люкс вікна, яка знає все про те, як встановити ідеальне віконце для кожного з клієнтів. Перш за все, надійність і довговічність металопластикової конструкції залежить від вибору профілю. Саме профіль стає надійним бар’єром від задування вітру, попадання вологи, забезпечує енергозбереження. Найбільш надійним є пятикамерний, морозостійкий профіль, який підійде для клімату з частими і сильними вітрами, морозами (або для холодних кутових квартир).

Крім іншого, сьогодні профіль може бути не тільки білим, як ще кілька років тому, але і самих різних кольорів. Це дає можливість зробити своє житло в єдиному стилі, висловити свій смак і підкреслити індивідуальність. У більшості випадків, клієнти вибирають білий профіль, але, якщо ви хочете, щоб ваші вікна в Броварах виділялися серед інших, або хочете додати ексклюзивності вашому житлу, можете вибрати один з варіантів фарбування профілю:

  • ламінування в масі;
  • покриття білого профілю спеціальною кольоровою плівкою.

Вибір склопакета

Склопакет є певним прозорим щитом від впливу різних чинників навколишнього середовища. Він великий за площею, займає близько 85% всієї віконної конструкції, тому, вибору склопакета також варто приділити особливу увагу.

Якщо квартира сама по собі тепла, і вікна встановлюються виключно з метою зручності та естетики, досить однокамерного склопакета. Але, якщо «погода в домі» залежить від погоди на вулиці – необхідно вибрати спорудження потужніше. Одним з кращих «захисників», є мультифункціональний склопакет, який перевершує енергозберігаючі функції стандартного майже на 80%. Вікна, можуть декоруватися шпросами і вітражами, а також для своїх вікон в Броварах, можна вибрати тоноване або сатиноване скло.

Вибір фурнітури і додаткових комплектуючих

Крім шпросів та вітражів, естетичним моментом є вибір підвіконня, жалюзі та елементів фурнітури. Надійність – критерій першорядної важливості, але любов до незвичайних, красивих і функціональних речей ніхто не відміняв. Широкий вибір зазначених комплектуючих буде запропонований компанією Люкс вікна. Фурнітура робить вікно ще й більш зручним у використанні. Наприклад, різні методи відкривання стулки або різні режими провітрювання (в тому числі мікропровітрювання) створюють додатковий комфорт при використанні. Якщо сама фурнітура якісна, вона буде служити довгі роки, сприяючи тривалої експлуатації і самого вікна.

Люкс вікна – компанія, що займається встановленням металопластикових вікон і всіма супутніми роботами по Києву та Київській області, включаючи Бровари, протягом багатьох років. Наш консультант допоможе підібрати оптимальний для вас варіант, а команда монтажників – швидко втілить мрію в реальність. Для замовлення металопластикових вікон в Броварах телефонуйте за вказаним номером.