Вікна один з основних елементів кожного житла. Якісні вікна захищають від надмірної вологи, опадів, вітру, зберігають тепло і допомагають заощадити електроенергію. Як же вибрати саме такі вікна?

Замовити металопластикові вікна в Боярці можна в багатьох компаніях, але далеко не кожна з них запропонує гідні варіанти вікон і якісні монтажні роботи. До всього, вікна вже давно стали частиною інтер’єру, тому вибір для індивідуального, дизайнерського рішення також дуже важливий. Багато людей змінюючи вікна, переслідують головну мету – економити електроенергію. Це цілком розумний підхід, так як навіть саме герметичне утеплення квартири буде марним, якщо вікна будуть пропускати холод і вологу. Компанія Люкс вікна пропонує гідні варіанти вікон за лояльними цінами. Вибираючи своє вікно, важливо звернути увагу на деталі.

Вибираємо профіль

Профіль – основний елемент віконної конструкції. Від нього багато в чому залежить довговічність вікна і забезпечення основних функцій, таких як: теплоізоляція, шумоізоляція, захист від вітру, опадів і т.д. Залежно від клімату, вибирається профіль з певною кількістю камер: для клімату з помірними перепадами температури (і не дуже високими і низькими показниками температур) підійдуть стандартні, трикамерні, а для регіонів з частими вітрами і сильними морозами – п’ятикамерні (трохи дорожчий, але надійний варіант).

Також, споживач тепер може не зупинятися на класичному білому вікні, а вибрати віконце такого кольору, яке максимально підійде під його інтер’єр і буде щодня радувати око. Клієнт вибирає види ламінації профілю:

  • двостороння;
  • одностороння;
  • ламінування в масі;
  • ламінування шляхом нанесення на профіль спеціальної плівки.

Вибираємо склопакет

Замовляючи металопластикові вікна в Боярці дуже важливо вибрати хороший склопакет. Останній, займає близько 80% всієї віконної конструкції і грає важливу роль в забезпеченні основних функцій вікна. У регіонах зі сприятливим, теплим кліматом підійде і однокамерний склопакет, а ось якщо людина прагне до максимального утеплення, краще вибрати мінімум двокамерний. Найбільш універсальним є мультифункціональний склопакет, який здатний зберегти теплової енергії практично на 80% більше, ніж стандартний склопакет. Крім іншого, клієнтам компанії Люкс вікна є прикраса скла шпросами, вітражами.

Вибираємо фурнітуру та інші комплектуючі

Металопластикові вікна будуть набагато більш довговічними і зручними в експлуатації в разі вибору якісної фурнітури. Адже фурнітура є руховим механізмом віконної конструкції. Фурнітура може забезпечити додаткові функції вікна, такі як додаткові і / або нестандартні режими відкривання стулок.

Обов’язково необхідно встановити москітні сітки, захищаючи житло від комах і крупного сміття. А куди ж без жалюзі і підвіконня, в колір вікна або навіть всієї кімнати? Все це можна підібрати і замовити в Люкс вікна.

Металопластикові вікна в Боярці та всі супутні послуги надаються компанією Люкс вікна в максимально короткі терміни. Клієнт отримує гарантію на високу якість матеріалу і монтажних робіт, також йому надаються ліцензії та сертифікати якості. У вас є можливість отримати високу якість за низькою ціною.