Кожна людина бачить своє житло надійним, затишним та естетично привабливим. Для цього варто звертати увагу на всі деталі, що стосуються як фундаментальних, будівельних робіт, так і декорування. Вікна, мабуть, відносяться до обох категорій, так як виконують функцію зберігачів тепла і затишку, одночасно радуючи око, доповнюючи задуманий інтер’єр та екстер’єр.

Гарне вікно здатне протягом довгих років витримувати істотні температурні навантаження, якісно захищає житло від вітру та опадів. Крім цього, правильно встановлені металопластикові вікна, допомагають істотно заощадити на оплаті електроенергії. Звичайно ж, грають роль багато нюансів: і клімат, і опалення, і розташування квартири (особливо проблема вогкості і холоду в кутових квартирах). Тому, вибираючи компанію, яка буде підбирати і встановлювати металопластикові вікна, варто уважно вивчити запропоновані варіанти. Саме від якості матеріалу і монтажу залежить термін експлуатації вікон. Металопластикові вікна, в Борисполі в тому числі, залишаються затребуваним продуктом на протязі багатьох років, тому тільки висока якість і лояльна ціна може влаштувати вимогливого клієнта. Люкс вікна пропонує споживачеві і те й інше.

Вибір профілю

Перше, про що повинен задуматися клієнт, замовляючи металопластикові вікна – профіль. Саме він є основним елементом цієї непростої конструкції. Від профілю залежить довговічність експлуатації і міцність вікна. Хоча, на сьогоднішній день, профіль є і естетичною частиною інтер’єру, що безсумнівно дуже зручно для цінителів суміщення краси і комфорту.

Правильно вибраний профіль надійно захищає від продування вітру. Якщо регулярно здійснювати провітрювання, забезпечувати вентиляцію, то вікна забезпечать тепло і затишок, і виключать вогкість і вологу в приміщенні. Теплоізоляційна функція – одна з найбільш важливих. Тому, якщо господар хоче максимально «утеплити» житло, краще вибирати п’ятикамерний профіль.

Крім білого профілю, клієнт може вибрати варіант кольорового. Компанія пропонує каталог з варіантами можливої колірної гами для профілю. Кольоровий профіль може бути ламінованим в масі, або покриватися кольоровою плівкою по верх базового, білого кольору (за вибором клієнта).

Вибір склопакета

Склопакет також виконує функцію заощадження тепла. Якщо взимку в квартирі недостатньо тепло, краще віддати перевагу двокамерному склопакету. Якщо погода не ображає частими морозами і дощами – буде досить однокамерного. Максимальне енергозбереження забезпечить мультифункціональний склопакет, який може зберегти тепло на 50-80% краще, ніж звичайний. Також металопластикові вікна в Борисполі можна декорувати за допомогою шпросов і вітражів.

Вибір фурнітури

Фурнітура та комплектуючі металопластикових вікон, по помилці багатьох клієнтів, є нічим іншим, ніж набором дрібних детальок. Насправді, від них залежить зручність та довговічність використання всієї конструкції. Наприклад, способи відкривання вікна, функція мікропровітрювання для вентиляції, а також, фурнітура є частиною декорування. Жалюзі в широкому асортименті, підвіконня та москітні сітки, також будуть запропоновані клієнтам Люкс вікна.

Замовити металопластикові вікна в Борисполі у компанії Люкс вікна можна по вказаному телефону, або оформити онлайн-заявку. Консультанти готові надати всю необхідну інформацію клієнту, а команда монтажників – якісно виконати свою роботу в короткі терміни. Замовте якісний продукт за лояльну ціну.