Якщо ви хочете виконати скління квартири, балкону, котеджу або тераси, але не маєте всієї необхідної суми на руках, то вікна в кредит в Києві – відмінне рішення. В такому випадку одномоментний платіж не стане ударом для вашого сімейного бюджету або бізнес-діяльності, а необхідні віконні конструкції встановлять вам в найкоротші терміни. Компанія «Люкс Вікна», як безпосередній виробник, здійснює виготовлення в термін від 48 годин з подальшим оперативним монтажем на об’єкті.

Якщо вас цікавлять пластикові вікна в кредит, то просто повідомте про свої наміри нашого менеджера. Він розповість докладніше про альтернативи, в тому числі можливості покупки в розстрочку, відповість на будь-які ваші запитання.

Кредитування за програмами компенсації

Звертаємо увагу, що програма IQ Energy з початку 2020 року в Україні припинена. Тобто купити енергозберігаючі вікна та отримати компенсацію в розмірі 35% від їх вартості від Європейського банку реконструкції і розвитку сьогодні не можна.

Залишається можливість взяти кредит на вікна від держави за програмою «Тепла оселя». Вона активна і діє, але розраховувати на компенсацію тут можуть тільки мешканці приватних будинків або ж квартир, які входять в ОСББ (ОСББ, тобто Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків).

Коли варто взяти пластикові вікна в кредит?

Основною причиною скористатися кредитуванням є відсутність всієї необхідної суми або ж її виплата може стати обтяжливою в поточних умовах. Але для співпраці з «Люкс Вікна» покупець може взяти не тільки кредит на вікна, але і придбати їх в розстрочку. В яких ситуаціях перший варіант виявляється більш привабливим:

  1. Зараз немає можливості для внесення першого внеску. Банки пропонують кредитні продукти, де такий авансовий платіж взагалі відсутня, тобто вікна встановлять в найближчі тиждень-два, а перша виплата буде проведена пізніше.
  2. Потрібно рознести виплату на тривалий термін. Якщо розстрочка в «Люкс Вікна» можлива зазвичай на 6,10,12 місяців, то вікна в кредит в Києві ви можете взяти на рік, а то й 2 або 3.
  3. Вас цікавить участь у програмах компенсації. Ще раз наголошуємо, що поки програма IQ Energy не активна, але кияни можуть претендувати на участь в «Тепла оселя», де повертають до 35% від суми, витраченої на скління.

Як купити пластикові вікна в кредит?

Придбання за власні і кредитні гроші принципово не відрізняється ні для покупця, ні для «Люкс вікон». Просто додається ще один учасник угоди – банк. Він укладає з вами кредитний договір, попередньо ви погоджуєте з представниками фінансової установи суму, термін, схему погашення, інші моменти, що цікавлять. Після оформлення банк переказує всю суму за вікна нашої компанії, після чого і стартує виготовлення віконних конструкцій за раніше взятими заміряними розмірами.

Зазвичай фінансові установи вимагають невеликий пакет документів. Нерідко досить паспорта і ідентифікаційного коду. Іноді потрібні і інші документи. Відмовити в кредитуванні можуть лише при несприятливій кредитній історії, відсутність офіційного працевлаштування.

Наступні списання грошей може відбуватися автоматично з рахунку / банківської карти або ви будете робити платежі самостійно, погашаючи тіло кредиту і відсотки.

Відсотки і комісії по кредиту на вікна залежать від конкретного банку і його кредитних програм. Зі свого боку «Люкс Вікна», як безпосередній виробник, може гарантувати кращі ціни на ПВХ-вікна в Києві і відсутність додаткових націнок.