Крок перший. Оскільки ми є виробником вікон, то з нами можна обумовити всі нюанси, які дозволять розрахувати мінімальний час, який віконний отвір пробуде без віконних конструкцій. А саме час демонтажу і час монтажу нових конструкцій.

Крок другий. Набір засобів монтажу – зимова піна для закладення монтажних швів. При монтажі застосуються спеціальна піна, яка не вимагає великої кількості вологи для розширення, а також спеціальні герметики для закладення відкосів.

Крок третій. Теплові екрани для вікон. Якщо при установці вікна в зимовий час при демонтажі виявилося, що відкоси вимагають обробки (таке трапляється в старих будинках, якщо між цегляними або панельними стінами, закладений при будівництві утеплювач, постраждав від часу), то на час підготовчих робіт можна встановити раму з брусів з натягнутою на неї щільною поліетиленовою плівкою. Це додаткові витрати, але в той же час вони окупаються за рахунок того, що в зимовий час на установку вікон ми пропонуємо знижки.

Крок четвертий. Необхідно вибрати температуру для монтажу вікон не нижче -10 градусів Цельсія, оскільки віконні рами втрачають пластичність і змінюють свої лінійні розміри. Перед монтажем їх необхідно витримати деякий час при кімнатній температурі і це дозволить уникнути проблем.

Крок п’ятий. Якщо потрібна установка всіх вікон в будинку, то це роблять послідовно і це допомагає уникнути переохолодження квартири.

Крок шостий. Необхідно посилене утеплення відкосів при монтажі вікон взимку для уникнення появи вогкості і грибка.

Крок сьомий. Ми надаємо достатню кількість осіб в монтажну бригаду для оперативного встановлення вікон. Частина працівників виконують демонтаж вікон, частина їх установку, закладення монтажних швів і обробку відкосів.

В даний момент сезонність вже не є визначальним чинником у встановленні вікон, як це було раніше. Оскільки ми є компанією-виробником вікон, монтаж вікон взимку нам під силу через такі причини – оперативність і професіоналізм. Взимку ви отримаєте такі ж якісні вікна в своєму будинку, як і в будь-який інший час року.

А головне – взимку набагато дешевше!