Ultralight – так називається нова віконна система, створена командою дослідників одного з німецьких університетів. Її оригінальність полягає в тому, що при її розробці були враховані всі сучасні тенденції, пов’язані з теплоізоляцією і світлопропускання. Дюссельдорф – місто, в якому відбулася виставка продукції Ultralight. Професори Рогалль і Окант особисто керують процесом реалізації і вдосконалення продукту. Розглянемо його більш детально.

Більш практичною, енергозберігаючої та ультратонкої віконної системи в світі ще не придумали. Ultralight поєднує в собі всі ці якості. В її виготовленні використовувалися такі матеріали, як вакуумний склопакет і склопластик. Група дослідників PROFAKU запропонувала дизайнерам віконної системи результати своїх експериментів, що, згодом, стало базою для всього проекту в цілому.

При відборі склопластику враховувалася його механічна стабільність, не дивлячись на теплопровідність і низьку щільність. Відповідно, відмінним доповненням став вклеєний в конструкцію вакуумний склопакет.

Компанія FiberConcepT® GmbH запропонувала використовувати в основі їх склопластик, а одна з найвідоміших китайських фабрик Beijing Synergy Vacuum Glazing Technology Co., Ltd виготовляла для віконної системи склопакет. Щоб було простіше зрозуміти, що таке склопакет – це два зістикованих скла, між якими знаходиться вакуум. Кожне скло товщиною в 5 сантиметрів. Вся поверхня практично усипана непомітними стрижнями для того, щоб стекла не склеїлися між собою.