Рама пластикового вікна

Основою конструкції є рама. Якраз ця частина пластикового вікна проводиться з пластику і являє собою ПВХ-профіль. Рама може бути різних кольорів, також пропонується матовий та глянцевий матеріал. Важливо вибрати хорошого виробника, інакше профіль з часом може пожовтіти і знебарвитися. Так як рама є основою вікна, від неї залежить і його форма. Ви можете замовити не тільки прямокутне вікно, але й кругле.

Імпост

Цей елемент ділить раму на необхідну кількість частин – стулок. В деяких вікнах його може і зовсім не бути, однак для любителів традиційних вікон пропонують поділ на дві або три частини. Цей елемент також виготовляється з ПВХ-матеріалу.

Стулка

Стулка – це кожна з двох половинок, яка має здатність відкриватися і закриватися. Ця рухома частина кріпиться до рами і утворює цілу конструкцію. У сучасних вікнах стулки іноді відсутні.

Склопакет

Основний складний елемент в загальній конструкції пластикового вікна. Склопакет відповідає за хорошу прохідність світла, а також за шумо – і теплоізоляцію. Ця частина вікна прозора. Найбільш поширений варіант вікна з двома або трьома стеклами, які при герметичному з’єднанні утворять склопакет. Всередині між стеклами залишаються повітряні прошарки. Таким чином склопакету вдається виконувати свої функції. У зв’язку з тим, що вікна бувають різних розмірів, склопакети виробляють індивідуально під кожне вікно.

Фурнітура пластикового вікна

Ця частина комплектуючих особливо потребує уваги. Дуже важливо, щоб вікно було не тільки зручним і функціональним, але і красивим. Також фурнітура забезпечує частину експлуатації вікна. Правильно підібрані деталі дозволять вам вибрати оптимальний режим провітрювання.

Підвіконня

Коли ви замислюєтеся про покупку пластикового вікна, рідко ви думаєте про те, що робити з підвіконням. А деякі і зовсім не переймаються, і залишають старе підвіконня з новим вікном. Ми радимо вам все-таки подумати над цією важливою частиною інтер’єру. Адже підвіконня дуже багатофункціональне.  Ви можете прикрасити його горщиками з квітами, або використовувати його як полицю.

Виробники пропонують велику кількість підвіконь з різних матеріалів. Пропонуються пластикові, дерев’яні підвіконня, а також підвіконня з каменю. Але якщо ви ставите пластикове вікно, логічно що і підвіконня ви підберете в пару до нього – пластикове. Пластикове підвіконня легко миється і довго зберігає первозданний вигляд, навіть якщо ви постійно використовуєте його, як підставку. На підвіконня, як правило, клеять спеціальну плівку, яка захищає його від зовнішніх впливів. Кольори на ринку пластику пропонуються різноманітні. Також непогано підійде до вікна з ПВХ-матеріалу підвіконня з ДСП. Зараз роблять багато гарних і незвичайних конструкцій з ДСП, які зможуть розбавити ваш інтер’єр.

Укоси

Після того, як установка пластикових вікон завершилася, справа переходить до відкосів. Укоси встановлюються всередині, і зовні. Вони є завершальним етапом установки і дуже важливим, тому що саме вони закривають шовні з’єднання рами і віконного прорізу. Ще не так давно всі воліли за штукатурні відкоси, але час іде і поступово від них відмовляються. Зараз більшість клієнтів встановлюють той же пластик. Пластикові укоси швидше встановлюються, мають більш акуратний вигляд і прослужать вам довше, ніж штукатурка. Вони також надійно захищають вікно і створюють додаткову термоізоляцію приміщення.

Відлив

Ця частина вікна безумовно одна з найважливіших. Якщо не встановити відлив, ваше вікно може просто почати гнити. Відлив встановлюється зовні і захищає вікно від затікання води. Спочатку відливи виготовляли з оцинкованої сталі, проте вони не дуже довго служили і покривалися іржею. Нині покупцям пропонують поліестерове покриття для відливів.

Жалюзі і сітки

Від цих комплектуючих клієнти часто відмовляються, про що потім дуже шкодують. Якщо вам пропонують придбати разом з вікном москітну сітку – обов’язково беріть. Влітку ви безсумнівно будете раді цій покупці. Зверніть увагу, щоб сітка була виконана з матеріалу, який не буде закривати вам світло. Також влітку не завадять і жалюзі, які допоможуть врятуватися від спекотного сонця. Радимо вибирати надійні пересувні механізми, тоді жалюзі будуть служити довго.

Ознайомившись з усіма комплектуючими пластикового вікна, хочемо дати вам невелику пораду. При покупці вікна, спробуйте знайти компанію, яка забезпечить вас всіма елементами. Це буде простіше для вас і надійніше, так як все вікно буде виконане в одному стилі, а деталі будуть служити приблизно однаковий проміжок часу.