Ultralight – так називається нова віконна система, яка створена командою дослідників одного з німецьких університетів. Її оригінальність полягає в тому, що при її розробці було враховано всі сучасні тенденції, пов’язані з теплоізоляцією та світлопропусканням. Дюсельдорф – місто, в якому відбулася виставка продукції Ultralight. Професори Рогалль та Оканто особисто керують процесом реалізації та вдосконалення продукту. Розглянемо його докладніше.

Більш практичної, енергозберігаючої та ультратонкої віконної системи у світі ще не вигадали. Ultralight поєднує у собі всі ці якості. У її виготовленні використовувалися такі матеріали, як вакуумний склопакет та склопластик. Група дослідників PROFAKU запропонувала дизайнерам віконної системи результати своїх експериментів, що стало базою для всього проекту в цілому.

При відборі склопластику враховувалася його механічна стабільність, незважаючи на теплопровідність та низьку щільність. Відповідно, відмінним доповненням став вклеєний у конструкцію вакуумний склопакет.

Компанія FiberConcepT® GmbH запропонувала використовувати в основі їхній склопластик, а одна з найвідоміших китайських фабрик Beijing Synergy Vacuum Glazing Technology Co., Ltd виготовляла для віконної системи склопакет. Щоб було простіше зрозуміти, що таке склопакет – це два зістикованих скла, між якими знаходиться вакуум. Кожне скло завтовшки 5 сантиметрів. Вся поверхня практично усипана непомітними стрижнями для того, щоб скло склеїлися один з одним.