Купити на базі металопластикового профілю Openteck вікна в Києві ви можете в компанії «Люкс вікна». Ми співпрацюємо з цим виробником, пропонуючи клієнтам кращу вартість, мінімальні терміни реалізації замовлень і гарантії 100% достовірності продукції.

Openteck

Openteck Elit Soft70

Openteck Elit Evo70

Openteck De-Lux Evo

Openteck Imperial 4к

elit-soft-6

Openteck Elit Soft70

Шестикамерний профіль. Після установки вікна з такого профілю істотно знизяться витрати на оплату комунальних послуг з опалення, мікроклімат в будинку і офісі стане більш комфортним. Вікна з цього профілю призначені для 1-й і 2-й кліматичних зон України. Встановлюють в приміщеннях різного призначення: офісах, торгових центрах, квартирах, котеджах.

elit-evo-6

Openteck Elit Evo70

Шестикамерний профіль, значно знижуються витрати на опалення. Крім того, в приміщенні встановлюється комфортний мікроклімат.

de-lux-evo

Openteck De-Lux Evo

Підходить для скління житлових приміщень, балконів у другій кліматичній зоні України, а із застосуванням енергоефективних склопакетів – і у першій. Установка трикамерного підставкового профілю з ущільненням запобігає появі конденсату та промерзанню при настанні холодів.

openteck-imperial

Openteck Imperial 4к

Imperial 4 до відноситься до бюджетних варіантів скління різних нежитлових об’єктів і приміщень. Кращий вибір для вікон і зенітних ліхтарів промислових будівель, а також господарських, неопалюваних приміщень.

Торгова марка «Опентек»: коротка історія успіху

Openteck – виробник, який відомий в Україні по виготовленню як ПВХ-підвіконь, так і сучасних металопластикових профілів. Спочатку з’явився в 2006 році бренд став випускати підвіконні дошки з полівінілхлориду, ставши лідером відповідного напряму в нашій країні. Наступним етапом розвитку торгової марки стала розробка і випуск власних віконних профілів. Компанія поставила за мету мати такі металопластикові профілі, які могли б повною мірою відповідати українським кліматичним умовам, будучи до того ж повністю безпечними, технологічними і якісними рішеннями.

Виробник запевняє, що при створенні готової продукції підвищену увагу приділено контролю якості. Так, кожна партія сировини перевіряється по декількох десятках параметрів, включаючи питому вагу, хімічний склад, рівень вологості і т.д. В результаті створюється профіль Openteck, який здатний задовольнити потреби найвимогливіших замовників.

Плюси, якими відрізняються «Опентек» вікна

Скрупульозний підхід до виробничого процесу і контролю якості забезпечив готової віконної продукції Openteck такі переваги:

  • відмінні ізоляційні характеристики. Багатокамерні профілі з подвійним контуром ущільнення в тандемі з сучасними склопакетами дозволяють захистити житло або інший об’єкт, як від шуму з вулиці, так і від проникнення холоду;
  • загальна довговічність і міцність. Армований профіль «Опентек» і висока якість полімерних матеріалів забезпечують відмінну механічну стійкість, захист від атмосферних впливів, відмінні протизламні характеристики, а також схоронність основних експлуатаційних властивостей протягом багатьох десятиліть;
  • привабливий дизайн. До традиційної гідності ПВХ-профілів, гладких поверхнях, профільні системи Openteck додають стильні 15-градусні скоси, які ефектно виглядають в будь-якому інтер’єрі;
  • простий догляд. Очищення конструкцій зводиться до видалення пилу і мийці, яка потрібна не частіше, ніж раз на півроку. Ніякі складні процедури, на кшталт фарбування або обклеювання на зиму, не потрібні;
  • протипожежна безпека. Будь-який профіль Openteck доповнений антипіренами – компонентами, які перешкоджають загорянню виробу;
  • доступна ціна. Ця особливість виділяє продукцію марки на тлі більш дорогих аналогів німецького виробництва.

Крім основних переваг для покупців, є й інші плюси, які виділяють вікна Openteck. Відгуки проектувальників, монтажників і будівельників підтверджують, що фірмові профілі марки є взаємозамінними, і в будь-яких профільних системах бренду є можливість використовувати однаковий армуючий стрижень з розмірами 9х35х20. Крім того виробник пропонує вибір з 6 різних штапиков, що дозволяють підібрати оптимальний з точки зору дизайну заповнення.

Які профілі є в лінійці Openteck:

  • Standard 60. Це базова профільна система з 3 камерами і монтажною глибиною 60 мм. Підходить для бюджетного скління;
  • De-Lux 60. Профіль на 4 камери з поліпшеними показниками енергозбереження на тлі попередньої моделі;
  • Elit 70. Профільна система з монтажною глибиною 70 мм, 5 камерами і можливістю установки склопакета товщиною 42 мм. Відмінний вибір для скління будь-яких житлових приміщень з точки зору вимог енергозбереження.

Дізнатися більше про профілі і / або замовити вікна «Опентек» ви можете за телефонами або через онлайн-форму на сайті «Люкс вікна».