Металопластикові вікна в Василькові

Розробники металопластикових вікон спочатку поставили перед собою мету виробляти матеріал, який стане альтернативою дерев’яним і алюмінієвим вікнам. Завдання було досягнуто і сучасні пластикові вікна в Бучі мають хороші теплоізоляційні властивості, експлуатуються протягом тривалого часу і не вимагають спеціального обслуговування. Такі вікна приблизно в два рази ефективніше зберігають тепло, ніж старі дерев’яні рами зі склом за допомогою штапиків. Компанія Люкс вікна пропонує різноманітність моделей, виробників і додаткових опцій, яке дозволить замовити вікна у Василькові під свій бюджет.

Профіль для металопластикових вікон

Віконний профіль виготовляється з використанням полівінілхлориду (ПВХ). Цей сучасний синтетичний матеріал має масу переваг:

Система ПВХ профілів дозволяє виготовити вікна будь-якої форми і розмірів. Профіль для металопластикових вікон в Василькові захищений від впливу сонячного світла, температури і інших зовнішніх факторів, а внутрішні армування металом гарантує стабільність великих розмірів вікон.

Профіль для вікон будь-якого виробника ділять на категорії:

 • Клас А: характеризується розміром зовнішньої стінки від 2,8 мм (3 мм євростандарт). Усередині товщина не перевищує 2,5 мм. Такі параметри забезпечують вікна оптимальний захист від погодних умов і забезпечують комфорт в приміщенні.
 • Клас В: відрізняється більш тонкими стінками: зовнішня – 2,6 – 2,8 мм, внутрішня – 2 мм. Ці вироби гірше справляється з теплоізоляцією, але будуть доречні при експлуатації в теплому кліматі або для скління балконів. При цьому можливість деформації конструкції зростає на 15%.
 • Клас С: конструкції, що не відповідають загальноприйнятим стандартам.Виробники вибирають довільні параметри, які не співвідносяться з загальноприйнятими стандартами. Такі вікна дешевше за вартістю, але без гарантій якості.СклопакетиКомпанія Люкс вікна використовує для скління металопластикових вікон в Василькові високосортне скло, сертифіковане в Україні. Виробництво ведеться із застосуванням стандартів якості та його контролю, тому склопакети володіють високими технічними характеристиками і здатні реалізувати будь-які завдання. Однокамерний склопакет з двома стеклами застосовується в простих вікнах, це бюджетне рішення для скління приміщень. Однак енергоефективність однокамерних склопакетів невисока. Для збільшення цього показника застосовується енергозберігаюче скло, що відображає тепло всередину приміщення.Двокамерний склопакет буде володіти більш високими тепло-і звукоізоляційні властивості. Збільшити показники енергоефективності можна за рахунок енергозберігаючого або багатофункціонального скла.Компанія Люкс вікна пропонує кілька видів тонування, по мети призначення:
  • Сонцезахисна – охороняє приміщення від сонячних променів, гарячого або холодного повітря
  • Маскувальна – дозволяє досягти усамітнення і уникнути сторонніх поглядів
  • Захисна – підвищує міцність скла і його стійкість до механічних пошкодженьПротиударні (триплекс-склопакети) за ступенем захисту можна розділити на:
   • Антівандальний склопакет. Вибите скло залишається зафіксованим на полімерній плівці.
   • Протиударний склопакет. Призначений для захисту від проникнення через розбите скло у вікні.
   • Куленепробивний склопакет. Витримує постріл з вогнепальної зброї.В склопакетах можуть бути використані аргон, криптон, ксенон і їх суміші. Найпоширенішим наповнювачем склопакетів є аргон через доступною вартості.Фахівці компанії Люкс вікна здійснять завмер, доставку, монтаж і нададуть гарантію на металопластикові вікна в Украінке.Наші конструкції надійні, довговічні і естетичні при адекватній вартості. Виготовимо замовлення в зазначені терміни, враховуючи всі побажання замовника. Досвідчені менеджери допоможуть визначитися з вибором профілю, склопакета і фурнітури. А також запропонують супутні товари: підвіконня, відкоси, жалюзі і ролети.