Для скління приміщень на зміну дерев’яним вікнам прийшли металопластикові вікна в Українці. Дерево, традиційно використовується протягом довгого часу безумовно є якісним, екологічним, але вони недовговічні. А заміна старих вікон на нові дерев’яні по кишені не всім через високу ціну на якісну деревину. Сучасні вікна в Українці з ПВХ – оптимальний варіант, що поєднує в собі помірну ціну і високі експлуатаційні якості. Наявність безлічі варіантів моделей і різноманітність колірної гами також є плюсом. Замовник може самостійно підібрати варіант з необхідними параметрами, для цього достатньо розібратися в особливостях конструкції.

Пластикове вікно в Українці від компанії Люкс вікна містить в собі такі основні елементи: рама, склопакет, фурнітура та додаткові: підвіконня, відливи, жалюзі, протимоскітні сітки.

Що таке профіль для вікон?

Основним матеріалом для виготовлення профілю для металопластикових вікон є полівінілхлорид (ПВХ). При виробництві віконного профілю в порошок ПВХ додають специфічні компоненти, від яких залежить стійкість готової конструкції до негативних факторів зовнішнього середовища, її колір, характер поверхні. Усередині рами з ПВХ вбудований армуючий профіль, звідси і назва – металопластикове вікно.

Найбільш затребувана комплектація вікна складається з трьох камер в профілі і двох камер в склопакеті. Саме такий варіант використовується в більшості житлових будинків.

Компанія Люкс вікна є авторизованим представником підприємств: Aluplast, WDS, REHAU, Openteck. Профільні системи цих брендів відрізняються екологічністю, довговічністю, надійністю. Ми реалізуємо віконні конструкції безпосередньо, надаючи заводську гарантію і професійний сервіс. Щоб замовити вікна в Українці, зв’яжіться з менеджером компанії Люкс вікна по номеру телефону, вказаному на сайті або заповніть форму зворотного зв’язку із зазначенням відповідного часу для дзвінка. Після консультації і прорахунку попередньої вартості замовлення, наш інженер приїде на об’єкт для точних вимірів світлопрозорих конструкцій. Кожен клієнт отримує рекомендації по правильній експлуатації і можливість щорічного технічного обслуговування.

Склопакети для металопластикових вікон.

Будучи важливою складовою частиною вікна в Українці склопакет несе відповідальність за тепло та шумоізоляцію світлопрозорих конструкцій. Від правильності вибору склопакета і його якості безпосередньо залежать його експлуатаційні можливості. Склопакет в своєму складі може мати два, три, рідше чотири скла. Між ними існують повітряні камери, за їх кількістю склопакети в Українці ділять на одно- дво-, трикамерні. Існує ряд опцій, які забезпечують склопакету додаткові функціональні можливості:

  • Сонцезахисні склопакети. Для захисту від сонячного світла і відображення інфрачервоного випромінювання в бюджетному варіанті використовують спеціальні плівки.
  • Тоновані склопакети. Крім естетичних цілей, тонування склопакетів забезпечує ефективну сонцезахист, обмежує проходження УФ-променів. Досягається нанесенням полімерних плівок або виробляє тонуванням скла в масі.
  • ударостійкі склопакети. Така опція важлива при установці склопакетів на нижніх поверхах будівель, а також в спортивних спорудах, магазинах, офісах, будинках з великою площею скління, виробничих приміщеннях. Ударостійкі склопакети забезпечать максимальний захист і цілісність віконної конструкції при можливих пошкодженнях
  • Енергозберігаючі склопакети. Вони дозволяють уникнути тепловтрат і забезпечити комфортний мікроклімат незалежно від зовнішніх погодних умов.Оформляючи замовлення на металопластикові в Українці, не забудьте про москітних сітках, жалюзі і підвіконнях, доповнюють функціональність вікна. Вікна Люкс надає послуги з установки металопластикових вікон і всіх супутніх роботах. Ми пропонуємо оптимальне поєднання ціни та якості на вікна в Українці, а роботи з виготовлення та монтажу вікон виконуємо точно в зазначені терміни. На всі матеріали надаються сертифікати відповідності стандартам якості і гарантія.