Вибір металопластикових вікон вимагає більше уваги і часу, ніж може здатися на перший погляд. Адже вікно встановлюється не на один рік і навіть не на п’ять. Металопластикове вікно, змінивши «радянське», зарекомендувало себе як відмінна альтернатива: надійне, довговічне, функціональне і зручне. Єдине, головне не розгубитися серед безлічі запропонованих варіантів, так як хороше вікно – це вікно, підібране індивідуально. Звичайно ж, велике значення має і якість використовуваних матеріалів, і навіть якість власне монтажних робіт, але навіть ці умови не забезпечать хороший результат, якщо, наприклад, буде неправильно підібраний склопакет, зроблені виміри, або профіль не підійде за кольором.

Люкс вікна пропонує хороший вибір, детальну консультацію і лояльні ціни за гідну якість. Зупинимося на основних моментах, як вибрати металопластикове вікно в Обухові.

Профіль для металопластикового вікна

На сьогоднішній день, на перше місце серед вимог споживача виступає функція заощадження електроенергії. Все вірно, яке вікно буде радувати око, якщо в квартирі буде холодно, а як раз рахунки за опалення будуть приходити гарячі?

Дійсно, правильно встановлені металопластикові вікна здатні істотно економити витрати тепла, зберігаючи його в приміщенні. Якісний профіль зі склопакетом здатне забезпечити хорошу шумоізоляцію, вологоізоляцію, захистити від сильного вітру та опадів, а також, виключити розвиток вогкості (якщо вентиляція буде здійснюватися правильно).

Будь-який профіль повинен бути міцним та надійним. У разі, якщо в регіоні переважає холодний клімат, краще вибрати найбільш сильного захисника: морозостійкий п’ятикамерний профіль. Крім функціонального боку, можна вибрати кольоровий профіль:

  • одностороння або двостороння ламінація;
  • ламінування в масі або нанесення спеціальної кольорової плівки на білий профіль.

Вибір ламінування за клієнтом, після попередньої докладної консультації.

Склопакет для металопластикового вікна

Як зазначалося раніше, вікно буде служити довго і добре в разі, якщо всі його елементи будуть відповідати високим вимогам. Склопакет займає основну площу віконної конструкції, тому від нього залежать багато властивостей віконця (наприклад, шумоізоляція, вологоізоляція і ін.).

Склопакет повинен вибиратися з урахуванням клімату, розташування квартири (кутова / некутова), виду опалення. Якщо умови більш-менш сприятливі, можна вибрати стандартну товщину склопакета. Якщо ж переважає холодна, дощова або морозна погода, краще віддати перевагу дорожчому, але надійному варіанту – мультифункціональний склопакет. Він здатний зберігати тепло в кілька разів більше, ніж «класичний». Металопластикові вікна в Обухові можуть бути незвичайними або навіть ексклюзивними, завдяки можливості їх прикраси шпросами та вітражами.

Фурнітура для металопластикового вікна

Про те, які функції і нюанси важливі для клієнта, важливо говорити на етапі консультації у представника компанії. Від фурнітури і деяких комплектуючих безпосередньо залежить підсумковий результат. Як не дивно, але це саме ті дрібні елементи, на яких краще не розмінюватися на дрібниці! Металопластикове вікно з якісною фурнітурою прослужить набагато довше!

Вибираючи металопластикові вікна в Обухові, не можна забувати про такі важливі елементи, як москітні сітки, жалюзі та підвіконня. Саме вони забезпечують комфорт і естетично приємну картинку в кінцевому результаті. Широкий вибір фурнітури і додаткових комплектуючих пропонує компанія Люкс вікна. Замовивши металопластикові вікна в Обухові, в компанії Люкс вікна клієнт отримує високу якість продукту і монтажних робіт за лояльну ціну. Всі роботи здійснюються у зручний час, в обумовлені заздалегідь терміни. Телефонуйте!