У передмістях різних міст України, а особливо Києва котеджні селища будуються великими темпами. Саме тому металопластикові вікна в Княжичах стають все більш затребуваними. Власники котеджів хочуть мати надійні і міцні віконні системи з високими показниками енергозбереження, які можуть забезпечити якісні вікна, що виготовляються компанією «Люкс вікна».У нас можна купити металопластикові вікна в Княжичах різних видів для установки в різних житлових приміщеннях, а також нестандартні та Енергозберігаючі віконні системи за найдоступнішими цінами. Ми пропонуємо:

Одностулкові вікна з глухою і відкривається стулкою;
Двостулкові з двома відкриваються або однієї глухою стулкою;
Тристулкові з бічними глухими і середньої відкриває стулкою або з бічними глухими і середньої відкривається стулкою.
За бажанням клієнта ми виготовимо вікна з різним способом відкривання: поворотним, відкидним і поворотно-відкидним. У нас можна замовити металопластикові вікна в Княжичах з доставкою і установкою, які будуть повністю відповідати всім міжнародним і європейським нормам сертифікації. Залежно від призначення приміщення можна вибрати вікна з трьох, чотирьох, п’яти або шести камерної профільної системою, а також з одно або двокамерними склопакетами.

Профіль для металопластикових вікон – його види та експлуатаційні характеристики
Віконний профіль є каркасом для виготовлення всієї віконної системи, тому від його якості залежать не тільки естетичні дані приміщення, але і рівень збереження тепла. Сучасні виробники пропонують профілі з різною кількістю камер і видами армуючого вкладиша, який забезпечує додаткову жорсткість конструкції, роблячи мінімальним ризик можливої деформації при негативних зовнішніх впливах на раму (град, сильні пориви вітру, механічні пошкодження і т.д.).

Також глибина монтажу профілю має велике значення при виборі віконної системи. Чим вона більша, тим кращі показники енергозбереження матимуть металопластикові вікна в Княжичах.

Звичайний-Це профіль шириною 60 мм, який призначений для установки в приміщеннях, до яких не пред’являються особливі вимоги до опалення (балкони, лоджії, веранди).
Стандартний профіль з шириною в 70 мм призначений для виготовлення вікон, які будуть встановлюватися в житлових приміщеннях з високими вимогами до теплоізоляції.
Профіль преміум-класу шириною від 80 мм використовується для регіонів з суворими холодними зимами, так як він може практично на сто відсотків захистити вікна від промерзання і утворення конденсату.
Також необхідно відзначити класифікацію виробів із пластику, яка визначається в залежності від товщини стінок:

Профіль з товщиною зовнішньої стінки від 2,8 мм відповідає класу «а».
Профіль з товщиною зовнішньої стінки від 2,5 мм відповідає класу «в».
Вікна в Княжичах

Також існують профілі класу “С”, до яких не пред’являються особливі вимоги, і вони не використовуються для виготовлення вікон, що встановлюються в житлових приміщеннях. У компанії “Люкс вікна” можна купити металопластикові вікна в Княжичах, виготовлені з профілів таких відомих виробників як WDS, Aluplast, REHAU і Openteck і забезпечують високі тепло – і звукоізоляційні показники в житлових кімнатах приватного будинку або котеджу.

Склопакет-види і особливості вибору
Основну частину віконної системи займає склопакет, тому необхідно розбиратися в його особливостях і видах. Компанія “Люкс вікна” пропонує виготовлення металопластикових вікон в Княжичах з використанням однокамерних і двокамерних склопакетів різних видів.

Ми пропонуємо: однокамерні склопакети з 2 стеклами, двокамерні склопакети з 3 стеклами.

Товщина скла може бути різною від 24 до 52 мм, поетом необхідно пам’ятати, що чим воно товще, тим тепліше буде в приміщенні і підвищиться рівень звукоізоляції. Також ми пропонуємо склопакети з повітряними камерами, заповненими інертним газом, істотно підвищує енергозберігаючі якості виробу. Якщо необхідно створити максимально комфортні умови в приміщенні, найкраще енергозберігаючі металопластикові вікна в Княжичах з двома камерами.