Металопластикові вікна в Хотові

Якщо прийшов час замінити старі дерев’яні вікна у вашій квартирі, зверніться в компанію Люкс вікна . У нас можна замовити металопластикові вікна в Хотові за вигідною ціною, з установкою і офіційною гарантією підприємства-виробника.

Пластикові вікна & nbsp; виробляються з полівінілхлориду з додатковим металевим армуванням і складаються з декількох компонентів, зібраних в єдину конструкцію. Металопластикові вікна в Хотові перевершують дерев’яні рами з точки зору міцності і стійкості до впливу факторів навколишнього середовища, а ціна на светопрозрачная конструкції досить демократична.

Щоб дізнатися попередню вартість готового виробу, досить скористатися калькулятором на сайті Люкс вікна. Це швидкий і зручний спосіб зорієнтуватися в цінах на металопластикові вікна в Хотові, порівняти пропозиції від різних виробників з різними технічними параметрами і вибрати серед них найбільш подходящій.Окончательнуь калькуляцію готового виробу клієнт отримає після замірів безпосередньо на об’єкті і особистої консультації менеджера нашої компанії.

Профільні системи

Перш, ніж замовити металопластикові вікна, необхідно вибрати якісний профіль в Хотові. Основною складовою металопластикових вікон є армований профіль з полівінілхлориду. Від його якості залежить надійність ізоляції приміщення від температурних коливань повітря, пилу, вологи і шуму з вулиці, а також термін його служби. Тому краще вибирати вікна в Хотові, мають рами з якісного профілю. Компанія Люкс вікна є офіційним представником підприємств: Aluplast, WDS, REHAU, Openteck.

Профільні системи цих брендів користуються попитом на світовому ринку, довели на практиці свої експлуатаційні переваги і прослужать вам не одне десятиліття. Вибираючи профіль в Хотові від відомих виробників, наші клієнти отримують:

 • надійну тепло- і звукоізоляцію. якісний профіль здатний знизити втрати тепла на 40%, забезпечуючи комфортний мікроклімат в приміщенні, незалежно від сезону;
 • герметичність і водонепроникність, надійно захистять житло від протягів і конденсату;
 • екологічність. Застосовуються безпечних для здоров’я матеріалів при виготовленні вікон;
 • широкий асортимент продукції на різний бюджет. Вибір виробів, від ексклюзивних дорогих виробів до продукції стандартного класу.Склопакети для металопластикових віконНаступний крок у виборі вікна в Хотові – це замовлення склопакета до обраного профілю. Ця складова віконної конструкції, вибору якої необхідно приділити особливу увагу. На скла припадає близько 90% площі вікна. Вони не тільки відповідають за світлопропускання, а й за тепло- і звукоізоляцію, загальний рівень міцності, естетику. Основні параметри склопакета:
  • кількість стекол і камер;
  • тип стекол – звичайні, енергозберігаючі, захищені від злому;
  • наповнення камер – повітря або інертний газ;
  • загальна товщина склопакета і відстань між стеклами: якщо воно різне, то поліпшуються звукоізоляційні властивості.Вікна в Хотові будуть функціональними і мати естетично завершений вигляд при комплектації аксесуарами від компанії Люкс вікна:
   • Підвіконня. Обов’язкових частина вікна, яка забезпечує завершений зовнішній вигляд і додає функціональності. Практичним вважається глянсовий пластиковий підвіконня з можливістю вибору кольору і форми.
   • Москітна сітка. Додатковий аксесуар, який захищає приміщення від проникнення комах. Встановлюється на на стулку вікна або балконні двері.
   • Відливи. Зовнішнє підвіконня, завданням якого є захист віконного отвору від атмосферних опадів. Відливи відносяться до обов’язкових елементів комплектації.Вибираючи вікна у Василькові, клієнт компанії Люкс вікна отримує масу важливих переваг: безкоштовний виїзд інженера на заміри, гарантія від виробника,, мінімальні терміни виготовлення і постачання, монтаж і консультація по експлуатації, сервісне обслуговування і демократичну вартість.