При будівництві котеджних будинків більшість людей вибирає не традиційні дерев’яні віконні конструкції, а сучасні металопластикові вікна в Гатному, які володіють високими тепло – і звукоізоляційними характеристиками. У компанії «Люкс вікна» можна замовити пластикові вікна в Гатному за найдоступнішими цінами з установкою, яку здійснюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи в даній сфері.

Ми пропонуємо металопластикові віконні системи для монтажу в будь-яких приміщеннях житлових будинків: спальній кімнаті, вітальні, дитячій, кухні, а також конструкції нестандартних форм і розмірів і вироби з енергозберігаючими склопакетами, що володіють поліпшеними показниками тепло і звукоізоляції. У нас можна замовити виготовлення двох, трьох, чотирьох, п’яти і шести камерних вікон таких видів:

Одностулкові з поворотним, відкидним і поворотно-відкидним способом відкривання, а також з глухою стулкою.
Двостулкові з однією відкриває і однієї глухий стулкою або з двома відкриваються стулками і різними способами відкривання.
Тристулкові з відкривається центральною стулкою і глухими бічними, з центральною глухою стулкою і бічними відкриваються, а також різними способами відкривання.
Щоб дізнатися приблизну ціну кожного з перерахованих вище видів віконних конструкцій, можна скористатися зручним онлайн-калькулятором, який знаходиться на сайті компанії «Люкс вікна».

Вікна в Гатному

Профіль для металопластикових вікон і його особливості вибору
Профіль є каркасом металопластикових вікон в Гатному, від якого залежать енергозберігаючі показники віконної системи. Серцевиною будь-якого металопластикового профілю є сталевий короб, який називається армуючої вставкою, звідки і пішла дана назва всіх віконних конструкцій. Вона забезпечує вікнам високий рівень жорсткості, що не дає деформуватися віконним рам, а також є основою для монтажу всієї віконної системи і кріплення відповідної фурнітури.

Металопластикові вікна можуть мати профіль різної ширини, яка називається глибиною монтажу. Чим він ширше, тим більшими тепло – і звукоізоляційними характеристиками буде володіти вся віконна конструкція. Залежно від глибини монтажу існують такі види профілю:

Класичний-ширина 60 мм. це стандартний варіант, який призначений для установки в приміщеннях без особливих вимог до опалення, таких як балкон, лоджія, веранда, офіс.
Покращений-70 мм. такі профілі володіють більш високими показниками енергозбереження.
Преміум-класу – від 80 мм. вироби такої ширини дозволяють практично на 100% уникнути ризику промерзання вікон в холодну пору року, навіть в найсильніші морози.
Крім цього, існує спеціальна класифікація профілів, яка визначає товщину стінок вироби:

Клас ” А ” свідчить про те, що товщина зовнішньої стінки повинна бути не менше 2,8 мм.
Клас ” В ” – говорить про полегшеному профілі, з товщиною зовнішньої стінки 2,5 мм.
У компанії «Люкс вікна» можна замовити металопластикові вікна в Гатному з профілем найвищого класу за найдоступнішими цінами. Ми пропонуємо профільні системи таких відомих світових виробників, як WDS, Aluplast, REHAU і Openteck, які за довгі роки роботи довели високу якість своєї продукції.

Як вибрати склопакет для металопластикового вікна
Склопакет припадає на основну частину всієї віконної системи (займає близько 90% всієї площі виробу), тому його вибір є важливим при замовленні металопластикового вікна в Гатному.

металопластикові вікна в Гатному

У компанії “Люкс вікна” можна виготовити однокамерні та двокамерні вікна із заповненням інертним газом або без нього. Камера-це відстань між стеклами, відповідно склопакет з однією камерою має 2 скла, а з двома камерами – 3 скла. При цьому його ширина може варіюватися від 24 до 42 мм. Всі склопакети призначені для виконання тепло – і звукоізоляційних функцій, тому від якості самого виробу і кількості камер будуть залежати дані технічні показники.

Для максимального збереження тепла в житлових приміщеннях, необхідно вибрати металопластикові вікна в Гатному з енергозберігаючим склопакетом або двокамерні зі звичайним склопакетом. Оптимальним варіантом буде замовлення двокамерного склопакета з енергозберігаючими стеклами 4/10/4/10/4i. Також шумоізоляційні характеристики залежать від товщини скла і дистанції між ними. Для поліпшення звукоізоляційних показників приміщення, найкраще вибрати склопакет 4i/16/4/14/4i. також у нас можна замовити металопластикові вікна в Віта-Поштовій з доставкою і установкою за найдоступнішими цінами.