Поступово вікна з алюмінієвого профілю стають популярними у всіх сферах. Сьогодні їх застосовують в житлових об’єктах: на лоджіях і балконах, при облаштуванні зимових садів, терас, альтанок, створення міжкімнатних перегородок і т. д.

Головні достоїнства конструкцій з алюмінію

Бажання купити алюмінієві вікна сьогодні виникає все частіше. Пов’язане зростання популярності з головними плюсами конструкцій на базі алюмінію. До їх числа відноситься наступне:

 • Легкий вага виробу на тлі дерев’яних і пластикових аналогів. В результаті без додаткового зміцнення можна склити досить великі площі.
 • Довговічність, висока стійкість до атмосферних впливів і механічних пошкоджень. Алюмінієвий профіль служить більше 50-60 років, він досить міцний, не боїться вологи і води. До того ж ці конструкції характеризуються відмінною ремонтопридатністю.
 • Безпечність та екологічність.
 • Можливість вибору як холодного, так і теплого скління. У першому випадку відчутний плюс алюмінієвих вікон – ціна, а в другому – високе енергозбереження.
 • Простий догляд. Віконних і дверних конструкцій з алюмінію не потрібна спеціальна обробка, фарбування, складна очищення. У цьому сенсі вони максимально схожі з ПВХ-аналогами.
 • Варіативність форм і розмірів. Алюмінієвий профіль пластичний, що дозволяє реалізувати з його допомогою різні конструкції, що відповідають архітектурним та/або дизайнерським рішенням.

Види алюмінієвих вікон

Умовно всі віконні конструкції з алюмінію можна розділити на дві групи: холодні і теплі варіанти. Вони відрізняються як конструктивними особливостями, так і областю застосування:

 • холодні вікна характеризуються простою конструкцією без додаткових теплоізоляційних вставок. Вони мають більш доступну ціну і легкий вага, але поступаються більшості ПВХ-аналогів в плані теплоізоляції. Використовують такі віконні конструкції на холодних балконах, відкритих верандах, для скління різних неопалюваних об’єктів, а також всередині приміщень. Вони бувають традиційними орними або розсувними версіями. Алюмінієві розсувні вікна більш ергономічні і зручні, оскільки дозволяють раціонально використовувати наявний простір;
 • теплі вікна з алюмінію передбачають більш складну конструкцію зі спеціальним тер. Фактично це вставка, яка ділить профільну систему на зовнішню і внутрішню, і розриває місток холоду. Як правило, в такий алюмінієвий профіль встановлюється 2-камерний склопакет, що додатково підвищує теплоізоляційні властивості конструкції. Використовують ці вироби в житлових приміщеннях і в усіх тих об’єктах, до яких пред’являються підвищені вимоги з точки зору енергозбереження.

Двері алюмінієві

Існують алюмінієві холодні і теплі двері. Останні встановлюються зовні: вхідні групи, на відкритих балконах або лоджіях і т. д. Двері з алюмінієвого профілю міцні, привабливі зовні, надійні і довговічні, але в той же час легше, ніж аналоги.

Як правило, двері алюмінієві класифікують за способами відкривання. Крім традиційних орних виділяють:

 • маятникові версії (полотно може відкриватися назовні і всередину);
 • розсувні (у тому числі автоматизовані);
 • револьверні або карусельні види. Такі алюмінієві двері часто встановлюються на входах у ТЦ і магазини. Кілька обертових полотен (зазвичай їх три) організовують зручний доступ відвідувачів на об’єкт.

За формою крім стандартних (прямих) дверних конструкцій виділяють радісно, що мають полотна напівкруглої форми.

Замовити алюмінієві двері в Києві ви можете в компанії «вікна Люкс».